piątek, 14 lutego 2014

Z miłości do zwierząt, czyli co, kto i w czym


Podobno bez postu walentynkowego w blogosferze ani rusz.
Jest obowiązkowy, jak jedlina na Święta, jak pączki w karnawale, jak czerwone maki na Monte Cassino. Bezwzględnie konieczny, jak Flip Flapowi, Watson Sherlockowi i chmiel (to znaczy w tym sezonie -  kwietny wianek, oczywiście!) rogom jelenim.
Zatem proszzzz:
Popełniłam ostatnimi czasy kilka wybitnie dziewczęcych, "młodoprzyjaciółkowych" kosmetyczek. Z opcją piórnika, chociaż przychodzi taki moment w życiu dziewczynki, w którym lakiery do paznokci i błyszczyki zaczynają wypierać kolorowe flamastry i kleje z brokatem.
Motyw przewodni jak widać - zwierzaki. I miłość, bo to zwierzaki ulubione i pasjami kolekcjonowane przez obie dziewczynki.

Czerwona i flioletowa (z grubej, drukowanej bawełny, pikowane, ozdobione aplikacjami) - powstały wg tutorialu Michelle (wzbogaconego o lamówki) i wskazówek Tutinelli, kremowa panda (miękka eko-skóra i czarny zamsz) - jest inspirowana znalezioną w jakimś azjatyckim sklepie internetowym masową produkcją torebkową. Wszystkie mają ocieplenia i pasiaste środki (którym jakimś cudem nie zrobiłam ani jednego zdjęcia, więc muszą mi Państwo uwierzyć na słowo, miłośnika zwierząt oczywiście:).


Ze spraw sercowych - powstaje jeszcze naszyjnik na alicjowe wyzwanie Kreatywnego Kufra, ale to dopiero po weekendzie.

A żeby pozostać w klimacie okołozwierzęcym:Miłego wydzielania endorfin Państwu życzę:)

4 komentarze:

 1. Panda jest najpiękniejsza ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładnie się prezentują no i świetny pomysł na prezent:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawda? Ładnych kosmetyczek nigdy za wiele:)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...